Strony internetowe

Stawiasz pierwsze kroki w internecie lub potrzebujesz czegoś więcej?

Strony internetowe są podstawą budowania pozycji firmy w internecie. Mogą nie tylko służyć jako wizytówka firmy, ale również jako źródło dochodu. Potrzebujesz prostej strony wizytówki lub sklepu internetowego? A może chcesz zbudować serwis pokroju Facebook czy Google? To dla nas żaden problem!

Budujemy strony oparte na różnych rozwiązaniach - od sprawdzonch CMS jak Strapi czy Wordpress po dedykowane systemy skrojone na Twoją miarę, używając technologii takich jak Node.js, Symfony, PostgreSQL, MongoDB, React czy Vue.

A może masz już stronę, ale nie do końca Ci się podoba lub nie działa tak, jak powinna? Bez problemu przeprowadzimy jej audyt i naprawimy wszystko, co Ci na niej przeszkadza.

Automatyzacja i przetwarzanie danych

Potrzebujesz usprawnić procesy w firmie?

W większości branż używających narzędzi informatycznych pojawia się duże pole do usprawnień w pracy.

Jeżeli wykonujesz powtarzalne czynności i chciałbyś je zautomatyzować, możemy Ci w tym pomóc - zaczynając od prostych operacji na plikch po zaawansowane boty zbierające potrzebne informacje z Internetu.

A może pracujesz na dużej ilości danych i zaczynasz się w tym gubić? To również pole do usprawnień, a my chętnie Ci w tym pomożemy. Dzięki nam będziesz w stanie za pomocą zaledwie kilku kliknięć zrobić to, na co do tej pory marnowałeś długie godziny!