Reklama w Internecie

Na czym polega nasza praca przy kampaniach reklamowych?

 • Indywidualnie przygotowujemy strategię i cele kampanii reklamowej

 • Tworzymy kreacje graficzne i kreacje video wraz z tekstami reklamowymi i promocyjnymi

 • Wdrażamy oraz sprawujemy całodobową opiekę nad kampaniami reklamowymi

 • Optymalizujemy kampanie tak aby przynosiła największe zyski przy niskim koszcie

 • Zwiększamy zasięg marki w Internecie generując maksymalne zyski

 • Przygotowujemy szczegółowe comiesięczne raporty z wynikami naszej pracy

...to tylko podstawowe zadania naszego specjalisty, każdy projekt omawiamy z klientami szczegółowo i indywidualnie.

Dlaczego Wondermine to dobry wybór?

 • Posiadamy 6 lat doświadczenia w marketingu internetowym

 • Każdego klienta traktujemy indywidualniei nieszablonowo

 • Gwarantujemy wzrost zasięgu Twojej marki oraz wzrost jakościowego ruchu na Twojej stronie www

 • Stale zdobywamy wiedzę nt. algorytmów Google i Facebook poprzez współpracę z innymi agencjami i ośrodkami szkoleń, co wpływa na zwiększenie zwrotu kosztów reklamy

 • Zapewniamy stały kontakt ze specjalistą, który odpowie na każde pytanie i wątpliwości w czasie trwania kampanii

 • Comiesięczne spotkanie i przedstawienie raportu z wynikami kampanii reklamowej oraz prognoza przychodów z reklamy

Reklama w Facebook Ads

Czy wiesz, że Facebook to jedno z największych źródeł w Internecie z Twoimi potencjalnymi klientami?

Konto na Facebooku aktualnie posiada aż 27 milionów Polaków, więc jest to doskonałe miejsce na reklamę Twojej marki. Szeroko rozwinięty panel reklamowy pozwala na dotarcie do osób, których na pewno zainteresuje Twoja działalność.

Prowadzisz Fanpage lub konto na Instagramie? To świetna decyzja!

Promowanie postów nie przynosi klientów, a wpływa głównie na wzrost polubień lub obserwujących? Dokładnie tak działa przycisk "promuj post" na Facebooku/Instagramie.

Jeśli chcesz zwiększyć ruch w Twojej placówce, otrzymywać więcej telefonów i maili z zapytaniem o Twoje produkty czy usługi, to zajrzyj na "konto reklamowe" Facebook Ads. Znajdziesz tam mnóstwo typów kampanii i z pewnością wybierzesz coś dla Twojego celu marketingowego.

Jeśli będziesz mieć pytania o panel reklamowy lub wydany budżet reklamowy nie będzie przynosił Ci klientów to napisz do nas. Nasi specjaliści na co dzień prowadzą kampanie reklamowe oparte na:

 • Zwiększeniu rozpoznawalności firm,
 • Zwiększeniu wysokojakościowego ruchu na Twojej stronie www, Fanpage'u lub koncie na Instagramie,
 • Zwiększeniu sprzedaży lub generowaniu wysokiej jakości leadów.

Jeśli zastanawiasz się czy to się w ogóle opłaca, jak działa Facebook Ads, ile trzeba przeznaczyć budżetu na reklamę czy jaki typ kampanii wybrać - napisz do nas, z chęcią pomożemy! Za darmo przygotujemy strategię marketingową dla Twojej firmy z wykorzystaniem Facebook Ads.

Do usłyszenia!

Reklama w Google Ads

Google Ads to najpopularniejszy panel reklamowy na świecie, który udostępnia ogromną ilość miejsc na reklamę Twojej firmy!

Nie jest ważne jaką kampanię reklamową uruchomisz w panelu Google Ads. Koszt konwersji może być dla Ciebie akceptowalny. A co, jeśli jest za wysoki? Uważaj teraz - najważniejsza kampania, którą odpalisz to ta druga i trzecia! Te kampanie obniżą koszt konwersji nawet kilkukrotnie. To jest tzw. strategia marketingowa i lejek sprzedażowy.

Którą więc kampanię wybrać jako pierwszą, drugą czy trzecią? Nasza ulubiona odpowiedź - "to zależy" :] Napisz do nas, razem stworzymy strategię marketingową, lejek sprzedażowy i pomożemy wybrać dla Ciebie odpowiednie typy kampanii.

Gwarantujemy wzrost ruchu w Twojej firmie, udokumentujemy to i przedstawimy w każdym miesiącu w formie raportów i wykresów analitycznych. Reklama w Google Ads... to ile to w sumie kosztuje? Każda branża jest inna, a koszt kampanii zależy od lokalizacji wyświetlania reklamy, konkurencji i typu kampanii. Koszt za kliknięcie może wynosić od kilku groszy do nawet kilkudziesięciu złotych.

Napisz do nas teraz - wytłumaczymy, pokażemy, dobierzemy. Odbierz darmową wycenę kampanii i propozycję strategii na zwiększenie sprzedaży w Twojej firmie!