Produkcja filmowa

Wpadł Ci do głowy pomysł na stworzenie filmu? Chcesz wypromować swoją działalność w Internecie w formie wideo? Co by to nie było, jesteś w odpowiednim miejscu!

Agencja reklamowa Wondermine posiada swój profesjonalny dom produkcji filmowej. Spoty reklamowe, billboardy sponsorskie czy postprodukcja to tylko niektóre segmenty Video Marketingu w naszej ofercie.

Filmowa forma marketingu internetowego staje się coraz bardziej popularniejsza w sieci. Badania dowodzą, że użytkownicy częściej i chętniej oglądają filmy niż czytają artykuły czy przeglądają zdjęcia. Wieczorami Youtube, przy śniadaniu Facebook- to dwa najbardziej rozchwytywane serwisy z filmami. A może myślisz o klipie muzycznym lub jakimś większym projekcie?

Kreatywność i doświadczenie, które zdobyliśmy na planach filmowych i we współpracy z największymi stacjami telewizyjnymi w Polsce to nasze mocne strony. Do każdego z projektów podchodzimy indywidualnie starając się nadać mu unikalny charakter. To nasza pasja, zaufaj specjalistom!

Jak wygląda zakres współpracy?

  • Tworzymy indywidualny projekt, który składa się z planu i scenariusza
  • Konsultujemy z klientem nasz pomysł na film i przedstawiamy szczegóły produkcji
  • Wykonujemy zdjęcia na planie filmowym
  • Montujemy zebrane materiały
  • Prezentujemy postprodukcję

...i to nie wszystko. Każdy projekt jest wyjątkowy na swój sposób, a o szczegółach opowie Ci nasz specjalista. Napisz do nas, przedstaw pomysł a my zajmiemy się resztą, uwielbiamy wyzwania!

Napisz do nas i odbierz darmową wycenę!